Over Totaaltegel

Het ultieme ‘thuisgevoel’: na een lange dag thuiskomen om te genieten van je eigen plek! Een plek om heerlijk tot rust te komen, jezelf te zijn en mooie momenten te beleven. Het ultieme thuisgevoel begint bij ons. Welkom bij Totaaltegel.

Showtuin Hegelsom
Visgraat vloer showroom Vianen

Wie wij zijn

Wij zorgen ervoor dat jij met een goed gevoel de deur binnenstapt. Bij je thuis én in onze showrooms. Vol passie en met de laatste trends op zak, nemen onze adviseurs de tijd voor je om samen met jou op zoek te gaan naar de binnen- of buitenvloer die het beste bij jou en je wensen past. Gemoedelijk, vriendelijk en altijd eerlijk.

Wij zijn helemaal thuis in tegels. Met een breed assortiment aan vriendelijk geprijsde A-kwaliteit tegels bieden we voor ieder wat wils. Heb je twee linkerhanden of geen tijd om jouw nieuwe tegels te leggen? Dan sturen wij ons professionele legteam bij jou over de vloer voor een optimaal eindresultaat. Goed, gemakkelijk en snel.

Het ultieme thuisgevoel begint bij ons. Welkom bij Totaaltegel.

Een klein stukje geschiedenis

Totaaltegel (voorheen Natuursteen Meterik) is gestart in 2006 door Rob Alards. Het bedrijf is oorspronkelijk gestart in Meterik op de Sint Jansstraat. Sinds 2011 is het bedrijf uitgebreid en zijn we het pand aan de Stationsstraat in Hegelsom betrokken. In de afgelopen jaren zijn de showroom en showtuin uitgebreid en is ons assortiment verbreed met onder andere keramische tegels, klinkers en zaagwerk. In augustus 2019 heeft onze showroom in Vianen haar deuren geopend. In deze showroom van 1200 m² hopen wij jou te inspireren met de mooiste tegels van de beste internationale merken.


Ons team

rob van totaaltegel
Rob Alards
Eigenaar / Directeur
rob@totaaltegel.nl
marcel van totaaltegel
Marcel Gooren
Verkoop Binnendienst
marcel@totaaltegel.nl
Daan Hoeijmakers
Verkoop Binnendienst
daan@totaaltegel.nl
maureen van totaaltegel
Maureen Janssen-Munten
Verkoop Binnendienst
maureen@totaaltegel.nl
Dylan Rheiter
Verkoop Binnendienst
dylan@totaaltegel.nl
Nicole Totaaltegel
Nicole de Rooy
Verkoop Binnendienst
nicole@totaaltegel.nl
Rob Verheijen
Verkoop Binnendienst
rob.verheijen@totaaltegel.nl
Bianca Hoeijmakers-Christiaens
Telefoniste / Receptioniste
bianca@totaaltegel.nl
Melanie van Mil
Telefoniste / Receptioniste
melanie@totaaltegel.nl
nickee van totaaltegel
Nickee Poels
Administratie & HR
nickee@totaaltegel.nl
jop van totaaltegel
Jop Smits
Allround Marketeer
jop@totaaltegel.nl
Bart Poels
Online Marketeer
bart@totaaltegel.nl
kristiaan van totaaltegel
Kristiaan Teluij
Opslagterrein & Zagerij
Dannie Peeters
Opslagterrein & Zagerij
Anthony Klaassen
Opslagterrein & Zagerij
Andre Wijnen
Opslagterrein & Zagerij
Teun Jakobs
Opslagterrein & Zagerij
Tim Martens
Opslagterrein & Zagerij
Dox van de Meulengraaf
Marketing
Christel Verheijen
Online marketeer
christel@totaaltegel.nl
Stan Seuren
Content marketeer
stan@totaaltegel.nl
Tim Friso Lodewijk
Verkoop Binnendienst
timfriso@totaaltegel.nl
Danielle Totaaltegel
Danielle Boukarfada
Verkoop binnendienst
danielle@totaaltegel.nl
Sjoerd Totaaltegel
Sjoerd Osinga
Verkoop binnendienst
sjoerd@totaaltegel.nl
Perry Totaaltegel
Perry Beumers
Opslagterrein & Zagerij

Samenwerking partners

Totaaltegel werkt samen met een aantal erkende bedrijven die gespecialiseerd zijn in het zetwerk van natuursteen en keramische tegels. Je bent uiteraard vrij om zelf een tegelzetter of hovenier te regelen. Neem vrijblijvend contact op met een van onderstaande partners voor meer informatie of het opvragen van een offerte. 

Erica Tuinen

Een tuin moet mooi, maar ook praktisch zijn. U moet vooral veel plezier beleven van uw tuin. Uw wensen zijn daarom de basis van ons ontwerp. Wij voegen daar onze vakkennis en creativiteit aan toe. Zo ... http://www.ericatuinen.nl/

Floor Point

Uw kostbare natuursteen verdient het om met zorg te worden behandeld. Door ervaren specialisten, die er meer werk van maken zodat u zichtbaar betere resultaten krijgt. Dankzij Floor Point oogt uw nat... http://www.floorpoint.nl