Over Totaaltegel

Natuursteen en Keramiek producten aanbieden voor de laagste prijs, dit is vanaf de start van ons bedrijf in 2006 de belangrijkste doelstelling geweest. Wij zijn altijd op zoek naar de nieuwste trends en de mooiste producten en partijen. Wij stellen ons assortiment samen door goed te luisteren naar onze klanten, de trends te volgen en onze contacten met leveranciers over de hele wereld zorgvuldig te onderhouden. Zo kunnen wij de mooiste natuursteen en keramiek partijen aanbieden voor de laagste prijs.

Wie zijn wij

Totaaltegel.nl is importeur van alle denkbare keramische en natuursteen vloertegels, terrastegels, wandtegels, stenen tuinartikelen, zaagwerk zoals raamdorpels en vensterbanken en bijbehorende verwerkings- en onderhoudsmiddelen. Onze producten zijn afkomstig uit landen over de hele wereld. Door onze eigen import kunnen wij de kwaliteit van onze producten waarborgen en producten aanbieden voor scherpe prijzen. Alle producten zijn te bekijken op onze website en in onze showroom en showtuin. 

Totaaltegel (voorheen Natuursteen Meterik) is gestart in 2006 door Rob Alards. Het bedrijf is oorspronkelijk gestart in Meterik op de Sint Jansstraat. Sinds 2011 hebben wij ons bedrijf uitgebreid en zijn we het pand aan de Stationsstraat in Hegelsom betrokken. In de afgelopen jaren zijn de showroom en showtuin uitgebreid en is ons assortiment verbreed met keramische tegels, klinkers en zaagwerk. In augustus 2019 heeft onze showroom in Vianen haar deuren geopend. In deze showroom van 1200m² kun je de mooiste tegels van de beste fabrikanten bekijken. Totaaltegel staat bekend om zijn scherpe prijzen voor A-kwaliteit producten en snelle levering van producten.


Ons team

rob van totaaltegel
Rob Alards
Eigenaar / Directeur
rob@totaaltegel.nl
kevin van totaaltegel
Kevin Alards
Verkoop Binnendienst
kevin@totaaltegel.nl
marcel van totaaltegel
Marcel Gooren
Verkoop Binnendienst
marcel@totaaltegel.nl
Daan Hoeijmakers
Verkoop Binnendienst
daan@totaaltegel.nl
maureen van totaaltegel
Maureen Janssen-Munten
Verkoop Binnendienst
maureen@totaaltegel.nl
Dylan Rheiter
Verkoop Binnendienst
dylan@totaaltegel.nl
Nicole de Rooy
Verkoop Binnendienst
nicole@totaaltegel.nl
Rob Verheijen
Verkoop Binnendienst
rob.verheijen@totaaltegel.nl
Bianca Hoeijmakers-Christiaens
Telefoniste / Receptioniste
bianca@totaaltegel.nl
Melanie van Mil
Telefoniste / Receptioniste
melanie@totaaltegel.nl
nickee van totaaltegel
Nickee Poels
Administratie & HR
nickee@totaaltegel.nl
jop van totaaltegel
Jop Smits
Allround Marketeer
jop@totaaltegel.nl
Bart Poels
Allround Marketeer / Verkoop Binnendienst
bart@totaaltegel.nl
kristiaan van totaaltegel
Kristiaan Teluij
Opslagterrein & Zagerij
Dannie Peeters
Opslagterrein & Zagerij
Anthony Klaassen
Opslagterrein & Zagerij
Andre Wijnen
Opslagterrein & Zagerij

Samenwerking partners

Totaaltegel werkt samen met een aantal erkende bedrijven die gespecialiseerd zijn in het zetwerk van natuursteen en keramische tegels. Je bent uiteraard vrij om zelf een tegelzetter of hovenier te regelen. Neem vrijblijvend contact op met een van onderstaande partners voor meer informatie of het opvragen van een offerte. 

Erica Tuinen

Een tuin moet mooi, maar ook praktisch zijn. U moet vooral veel plezier beleven van uw tuin. Uw wensen zijn daarom de basis van ons ontwerp. Wij voegen daar onze vakkennis en creativiteit aan toe. Zo ... http://www.ericatuinen.nl/

Floor Point

Uw kostbare natuursteen verdient het om met zorg te worden behandeld. Door ervaren specialisten, die er meer werk van maken zodat u zichtbaar betere resultaten krijgt. Dankzij Floor Point oogt uw nat... http://www.floorpoint.nl